Thermalright AXP-90-X36 Gray Low Profile CPU Cooler
RM100.00
Category:
Description
  • Compact, premium-quality low-profile CPU cooler (36mm total height)
  • Support for Intel: 115X/1200; AMD: AM4
  • 4×6mm Heatpipes, Noise≤22.4DBA, Voltage 12V, Current 0.2A (MAX)